پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
دکتر خدابخش ، استاندار آذربایجان شرقی
1397/3/6 يكشنبه در راستای تبیین بودجه سال جاری سازمان بیمه سلامت صورت گرفت دیدارمدیرکل بیمه سلامت استان با استاندارآذربایجان شرقی مدیر کل بیمه سلامت استان در راستای تبیین بودجه سال 97 سازمان بیمه سلامت کشور با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان، دکتر مجیدی مدیرکل بیمه سلامت استان در این دیدار به بودجه سال 97 سازمان بیمه سلامت ایران اشاره کرد و گفت: بودجه ای که برای سال 97 به سازمان بیمه سلامت ایران تخصیص داده شده 20 درصد کمتر از مبلغ هزینه شده سال 96 این سازمان است و برابر قوانین بالادستی ما ملزم به هزینه کرد در سقف اعتبارات مصوب می باشیم.

مدیر کل بیمه سلامت استان همچنین در این دیدار ضمن تشریح برنامه های سازمان بیمه سلامت در سال جاری گفت: اجرای طرح استحقاق سنجی از بیمه شدگان و مدیریت منابع وکنترل هزینه های مازاد از جمله اولویت های سازمان بیمه سلامت کشور است که در سال جاری  عملیاتی می شود.

وی در ادامه به جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت در استان اشاره کرد و گفت: اداره کل بیمه سلامت استان افتخار دارد بیش از دو میلیون 400 هزار نفر از جمعیت استان آذربایجان شرقی یعنی در حدود 55 درصد از کل جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دهد که در پنج صندوق بیمه ای کارکنان دولت، روستائیان و عشایر، سایراقشار، ایرانیان و صندوق بیمه سلامت همگانی از خدمات درمانی بهره مند هستند.

در ادامه دکتر خدابخش استاندار آذربایجان شرقی به طرح بیمه سلامت همگانی اشاره کرد و گفت: یکی از عملکردهای ماندگار دولت تدبیر و امید اجرای طرح تحول سلامت و بیمه سلامت همگانی است که موجب پوشش بیمه اقشار کم درآمد جامعه گردید.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین در پایان خواستار همکاری تمامی دستگاههای اجرایی استان به ویژه مراکز بهداشتی درمانی وابسته به دولت جهت ارائه مطلوب وشایسته خدمات به بیمه شدگان شد.
کلمات کليدي
دکتر خدا بخش, استاندار آذرباجان شرقی, دکتر مجیدی, اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی, تبیین بودجه سال جاری, دیدار
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر