پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
رئیس صدا و سیما

رئیس صدا و سیما

رئیس صدا و سیما

رئیس صدا و سیما
1397/3/21 دوشنبه مدیر کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی صدا و سیما در ارتقاء فرهنگ سلامت جامعه نقش اساسی دارد مدیرکل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی در نشست با مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان اظهار داشت: صدا و سیما در ارتقاء فرهنگ سلامت جامعه نقش اساسی و محوری دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان ، دکتر مجیدی مدیر کل بیمه سلامت استان با اشاره به نقش رسانه ها در اشاعه فرهنگ عمومی سلامت در جامعه گفت: لازم است جهت داشتن جامعه ای سالم ، فرهنگ عمومی سلامت به نحو چشمگیری ارتقا یابد و این مهم با همکاری دست اندرکاران حوزه سلامت و صدا و سیما و سایر اصحاب رسانه میسر خواهد شد.

مدیر کل بیمه سلامت استان اضافه کرد: هر چه تعامل در اطلاع رسانی در خصوص حقوق بیمه شدگان و موضوعات سلامت از طریق رسانه ها بیشتر شود مردم از ثمرات آن بیشتر بهره مند خواهند شد و بالعکس عدم آگاهی مردم در سطح جامعه باعث ایجاد مشکلات عدیده می شود که جبران آن هزینه های زیادی را برای دولت و مردم تحمیل می کند.

مدیرکل بیمه سلامت استان با اشاره به اینکه 56 درصد از مردم استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند تصریح کرد: بیش از نیمی از مردم استان به عنوان سرمایه های اجتماعی سازمان بیمه سلامت هستند که می توان باتعامل و همکاری بین صدا و سیما و بیمه سلامت برای افزایش آگاهی های عمومی ، قوانین و مقررات و همچنین «مصرف منطقی دارو» ، « نحوه استفاده صحیح از دفترچه بیمه سلامت» ،« خدمات اضافی و القایی» و « مطالبات اضافی از پزشکان » برنامه های متنوعی در راستای حقوق بیمه شدگان تهیه و تولید و اطلاع رسانی های مناسب و کارآمدی انجام شود.

وی در پایان اضافه کرد: با توجه به اینکه یک میلیون و 300 هزار نفر از جمعیت روستایی استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارد خواستار توجه ویژه مدیرکل صدا و سیما استان در خصوص آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به این قشر از جامعه عزیز استان در بخش رادیو این مرکز به ویژه برنامه پرمخاطب «کندلر وکدیلر» شد.

مهندس لطیفی مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی ضمن تاکید به همکاریهای مشترک افزود: موضوع سلامت یکی از آیتم های هدف گزاری شده براساس سیاستهای کلی صدا و سیما می باشد و وظایف دو جانبه مبنی بر گسترش تعامل فی مابین در رسیدن به اهداف حوزه سلامت در سطح استان بسیار حائز اهمیت و توجه است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر