پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
کارگروه توسعه مدیریت و برنامه ریزی

کارگروه توسعه مدیریت و برنامه ریزی

کارگروه توسعه مدیریت و برنامه ریزی

کارگروه توسعه مدیریت و برنامه ریزی
1396/11/10 سه‌شنبه با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کارگروه توسعه مدیریت و برنامه ریزی اداره کل بیمه سلامت برگزار شد کارگروه توسعه مدیریت اداره کل بیمه سلامت استان با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان آذربایجان شرقی تشکیل شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان، عملکردهای کمیته توسعه دولت الکترونیک ، کمیته صیانت از حقوق شهروندی و شاخص های ارزیابی عملکرد 96 جشنواره شهید رجائی از مهمترین مباحث مورد بحث در این جلسه بود.

دکتر مجیدی، مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی نیز در این جلسه ضمن تاکید بر کاهش بار مراجعات بیمه شدگان اظهار داشت: ارتقای کیفیت خدمات به بیمه شدگان با رویکرد توسعه خدمات الکترونیکی در راستای صیانت از حقوق بیمه شدگان و شفاف سازی فرآیندها امکان پذیر است و اداره کل بیمه سلامت استان درصدد توسعه بستر های خدمات الکترونیکی در قالب میزخدمت الکترونیکی و بهبود فرآیندهای ارائه خدمات به بیمه شدگان است.

 مدیر کل بیمه سلامت استان با اشاره به اینکه پرداخت مطالبات مراکز تشخیصی و درمانی یکی از چالش‌های جدی سازمان بیمه سلامت است، ‌اظهار کرد:‌ با تلاش و پی گیری های مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ، مطالبات مراکز و موسسات تشخیصی و درمانی طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت در کل کشور پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه سازمان بیمه سلامت توانست نزدیک به 2000 میلیارد تومان اعتبار در چند روز گذشته جذب کند گفت: با جذب این اعتبارات تمامی بدهی های موسسات درمانی تشخیصی طرف قرارداد ادارات کل سراسر کشور در سال گذشته تسویه و همچنین قسمتی از مطالبات سال 96 نیز پرداخت گردد.

همچنین در ادامه جلسه امیرپور دبیرکارگروه توسعه مدیریت اداره کل ضمن ارائه گزارش عملکرد این کار گروه اظهار داشت: ساماندهی کمیته های تخصصی پنجگانه اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی به عنوان یکی از «تجارب موفق» مورد استقبال سازمان قرار گرفت و اجرای آن به عنوان تجربه به تمامی ادارات کل کشور ابلاغ شد.

در بخش دیگری از این جلسه مهندس خلیلی دبیر کمیته توسعه فناوری الکترونیکی با اشاره به توسعه فناوری های نوین در عرصه خدمت رسانی در سالهای اخیر گفت: با اصلاح و مدل سازی فرآیندها بر اساس مدل BPMN در اداره کل بیمه سلامت استان، در راستای توسعه دولت الکترونیک و صیانت از حقوق بیمه شدگان بسترهای لازم برای عملیاتی کردن «میز خدمت الکترونیکی» در آینده نزدیک در اداره کل فراهم خواهد شد.

همچنین عباسی دبیر کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی و رئیس امور اداری اداره کل، گزارشی در خصوص مشکلات مربوط به برخی از شاخص های ارزیابی عملکرد از جمله شاخص مربوط به سامانه کارمند ایران ارائه نمود. 

همچنین در این جلسه معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دکتر فتح زاده به عملکرد مناسب اداره کل بیمه سلامت استان در حوزه توسعه مدیریت و منابع و شاخص های جشنواره رجایی اشاره کرد و گفت: فعالیتهای اداره کل در خصوص اصلاح فرآیندها و مدل سازی آن بر اساس BPMN قابل تقدیر است و خواستار تعامل بیشتر اداره کل با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان شد و همچنین از نظرسنجی الکترونیکی بیمه شدگان بستری و کارنامه عملکرد پزشکان را به عنوان یکی از عملکردهای مناسب اداره کل بیمه سلامت استان بر شمرد.

لازم به ذکر است، کارگروه توسعه مدیریت اداره کل بیمه سلامت استان متشکل از معاونین، روسا و دبیران کمیته های اداره کل بیمه سلامت است که تصمیماتی درون سازمانی به منظور انجام امورات محوله در راستای اهداف نقشه راه اصلاح نظام اداری اتخاذ می‌نماید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر