پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
بازدید از موزه عبرت

بازدید از موزه عبرت
1396/12/3 پنجشنبه به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بازدید کارکنان بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی از موزه عبرت ایران جمعی از مدیران و کارکنان بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی با هدف میثاق با آرمان‌های دلیر مردان ومجاهدان و شاهدان تاریخ انقلاب اسلامی، از موزه عبرت که نمونه‌ای از مقاومت و جان‌فشانی زنان و مردان تاریخ‌ساز ایران است، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان، جمعی از مدیران و کارکنان بیمه سلامت استان ، ضمن بازدید از موزه عبرت از نزدیک در جریان آنچه در محل کمیته مشترک ضدخرابکاری رژیم گذشته - که اکنون به موزه تبدیل شده - و میان سلول‌های بازداشتگاه و شکنجه‌گاه مخوف زمان طاغوت گذشته است، قرار گرفتند.

در این بازدید کارکنان بیمه سلامت استان با آلام و فجایعی که بر این ملت گذشت آشنا شده و یاد وخاطره شهدای انقلاب را گرامی داشتند.

موزه عبرت ایران در منطقه تاریخی باغ ملی یا میدان مشق در دوران گذشته قرار دارد. این موزه، با استفاده از اسناد و مدارک مکتوب و شفاهی موجود و بهره‌گیری از دانش مجرب‌ترین هنرمندان و با حفظ و بازسازی فضای آن زمان، تلاش دارد بخشی از جنایات رژیم ستمشاهی درباره انقلابیون و مبارزان را به نسل جوان امروز کشورمان نشان دهد.
شایان ذکر است این بازدید از طرف پایگاه مقاومت کوثر اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی انجام شد.
کلمات کليدي
بازدید موزه عبرت, کارکنان بیمه سلامت, اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر