پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
بیمارستان الغدیر ناجا

بیمارستان الغدیر ناجا
1397/3/20 يكشنبه در راستای تبیین بودجه سال جاری سازمان صورت گرفت دیدار مدیر کل بیمه سلامت استان با رئیس بیمارستان الغدیر ناجا استان آذربایجان شرقی در راستای تبیین بودجه سال 97 سازمان بیمه سلامت ومدیریت منابع و افزایش تعاملات بین سازمانی ، مدیر کل بیمه سلامت استان با رئیس بیمارستان الغدیر ناجا تبریز دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت ،دکتر وحید مجیدی مدیر کل بیمه سلامت استان با اشاره به بودجه سال جاری سازمان گفت: با توجه به بودجه سازمان بیمه سلامت ایران در سال 97 ما ملزم به ارتقاء خدمات بیمه سلامت برای بیمه شدگان هستیم.

دکتر مجیدی همچنین اظهار داشت: با توجه به سقف اعتبارات سازمان ما ملزم به مدیریت هزینه هستیم که مدیریت هزینه می تواند از طرق مختلفی انجام شود که یکی از راههای مهم مدیریت هزینه ،کاهش هزینه های مازاد است.

وی اضافه کرد: در مدیریت هزینه باید بیشتر بر خدمات مازاد درخواستی توسط پزشکان، درمانهای غیرعلمی، استفاده بی رویه از خدمات پاراکلینیک و نیز داروهای گران قیمت تمرکز شود.

دکتر مجیدی در پایان گفت: تحقق اهداف و سیاست های ابلاغی با هم فکری، همدلی و همراهی همه مسئولین امکانپذیر خواهد بود و این موضوع باید جدی گرفته شود.

در ادامه دکتر حسینی رئیس بیمارستان الغدیر ناجا اظهارداشت :اکثر مراجعین این بیمارستان  اغلب عموم مردم استان و استانهای همجوار است که از خدمات این بیمارستان بهره مند می شوند و از تمامی صندوق های سازمان بیمه سلامت مراجعه کننده داریم وی با اشاره به اینکه40درصد مراجعین از صندوق بیمه سلامت همگانی و35درصد از صندوق روستایی و25درصداز صندوقهای کارمندی وسایر اقشار هستند گفت: غالب مراجعین از اقشار آسیب پذیر جامعه هستندوقطعابااین بودجه اختصاصی سازمان بیمه سلامت بیمارستان الغدیرجوابگوی مطالبات این قشر آسیب پذیر نخواهد بود وی ادامه داد که ما هم تلاش می کنیم تا منابع مالی اختصاصی را مدیریت کنیم وهزینه های مازاد را کاهش دهیم

درادامه دکتر مجیدی از همکاری وتعامل رئیس بیمارستان الغدیر با بیمه سلامت استان تقدیر وتشکر کرد.
کلمات کليدي
بیمارستان الغدیر ناجا, دکتر حسینی, دکتر مجیدی, اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی, مدیر کل بیمه سلامت استان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر