پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
معاون امنیتی،سیاسی واجتماعی استاندار

معاون امنیتی،سیاسی واجتماعی استاندار
1397/3/6 يكشنبه در راستای صیانت از حقوق بیمه شدگان استان صورت گرفت دیدارمدیرکل بیمه سلامت استان با معاون امنیتی،سیاسی واجتماعی استاندارآذربایجان شرقی مدیر کل بیمه سلامت استان در راستای صیانت از حقوق بیمه شدگان استان و تبیین برنامه های سازمان بیمه سلامت کشور با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان ،دکتر مجیدی مدیر کل بیمه سلامت استان در این دیدار به برنامه های سازمان بیمه سلامت در سال جاری اشاره کرد و گفت: امسال با توجه به برنامه های استراتژیک و عملیاتی سازمان الکترونیکی کردن خدمات شروع شده است و با اجرایی نمودن این طرح تا پایان سال جاری دفترچه ها در بیمارستانهای دولتی حذف می‌‌شوند.

مدیر کل بیمه سلامت استان اضافه کرد: هدف از حذف دفترچه ها و الکترونیکی نمودن خدمات، در راستای تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق بیمه شدگان و همچنین حذف همپوشانی بیمه ای در سطح کشور خواهد شد.

دکتر مجیدی همچنین به بودجه سال جاری سازمان بیمه سلامت نیز اشاره کرد و گفت: بودجه ای که برای سال جاری به سازمان بیمه سلامت ایران تخصیص داده شده 20 درصد کمتر از مبلغ هزینه شده سال 95 این سازمان است و برابر قوانین ما ملزم به هزینه کرد در سقف اعتبارات مصوب می باشیم.

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم با توجه به منابع موجود از حقوق بیمه شدگان صیانت کنیم و هم منافع موسسات طرف قرارداد و پزشکان تأمین گردد، باید مدیریت هزینه کنیم که این امرمستلزم همکاری و تعامل سایر دستگاه ها و سازمانهای مرتبط حوزه سلامت با اداره کل بیمه سلامت استان است.

در ادامه دکتر شهرتی فر معاون امنیتی ،سیاسی واجتماعی استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر و تشکر از اداره کل بیمه سلامت استان گفت: با توجه به حجم پوشش بیمه ایی و خدماتی که سازمان بیمه سلامت به اقشار کم درآمد و روستایی کشور انجام می دهد درخصوص موارد مرتبط با برنامه های سال جاری اداره کل بیمه سلامت حداکثر همکاری و تعاملات را در جهت تحقق برنامه ها خواهیم داشت.
کلمات کليدي
معاون امنیتی،سیاسی واجتماعی استاندار, شهرتی فر, دکتر مجیدی, صیانت از حقوق بیمه شدگان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر