پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
آزمایشگاه آفتاب تبریز

آزمایشگاه آفتاب تبریز

آزمایشگاه آفتاب تبریز

آزمایشگاه آفتاب تبریز

آزمایشگاه آفتاب تبریز
1396/6/7 سه‌شنبه همزمان با پنجمین روز از هفته دولت صورت گرفت افتتاح وب سرویس سامانه شرکای کاری بیمه سلامت در آزمایشگاه آفتاب تبریز همزمان با چهارمین روز از هفته دولت سامانه شرکای کاری بیمه سلامت در آزمایشگاه آفتاب شهر تبریز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان، همزمان با چهارمین روز از هفته دولت سامانه شرکای کاری بیمه سلامت در آزمایشگاه آفتاب شهر تبریز افتتاح شد.

دکتر وحید مجیدی ، مدیر کل بیمه سلامت استان در آیین افتتاح سامانه شرکای کاری بیمه سلامت در آزمایشگاه آفتاب گفت: ارتباط ما با شرکای کاری در قالب این سامانه به صورت متمرکز و در یک کانال مکانیزه با کنترل کامل و دقیقی صورت خواهد پذیرفت.

وی همچنین یادآور شد:در راستای افزایش سطح رضایتمندی بیمه‌شدگان و همچنین بالا بردن سطح کیفیت خدمات، وب سرویس سامانه شرکای کاری بیمه سلامت به صورت نمادین در این آزمایشگاه افتتاح و راه‌اندازی شد.

مدیر کل بیمه سلامت استان در پایان تاکید کرد: حذف دفترچه بیمه یکی از کارکرد های این سامانه است که با حذف نسخه و دفترچه، افراد دارای پرونده الکترونیک سلامت می شوند و سابقه درمانی بیماران برای همیشه و به صورت آنلاین در دسترس پزشک معالج  قرار می گیرد.

گفتنی است این مراسم با حضوردکتر مجیدی مدیرکل بیمه سلامت استان، دکتر جواد بلورچیان رئیس انجمن متخصصین علوم آزمایشگاهی استان، دکتر ماهرخ ایمانی مسئول فنی آزمایشگاه آفتاب تبریز ،دکتر جودی معاون خدمات بیمه سلامت استان و جمعی از مسئولین اداره کل بیمه سلامت برگزار شد.

کلمات کليدي
دکتر مجیدی, اداره کل بیمه سلامت استان, آزمایشگاه افتاب تبریز, افتتاح سامانه شرکای کاری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر