پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
نماینده ولی فقیه
1396/6/16 پنجشنبه مدیر کل بیمه سلامت استان در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر تبریز ضریب صد در صدی پوشش بیمه سلامت در استان آذربایجان شرقی مدیر کل بیمه سلامت استان در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر تبریز از ضریب صد در صدی پوشش بیمه سلامت در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره بیمه سلامت استان ،این دیدار با حضور منتخبین سازمانها و ادارات کل استان آذربایجان شرقی در جشنواره شهید رجایی در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر تبریز برگزار شد.

در این دیدارنماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرتبریز ضمن تقدیر و تشکراز منتخبین جشنواره شهید رجایی در استان گفت: اگر سازمانی در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر معرفی شده است نباید مغرور شود چرا که غرور آفت خدمت رسانی و عامل بازدارنده است.

حجت‌الاسلام دکتر سیدمحمدعلی آل‌هاشم در بخشی از سخنان خود تاکید کرد: انتظار ما اینست که دستگاههای برتر جشنواره شهید رجایی در سال آینده تلاشهای خود را در خدمت رسانی به مردم چند برابر نمایند و خدای نکرده دچار غرور نشوند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با همکاری و هم‌دلی همه دستگاه‌های اجرایی و مدیران استان، روند خدمت‌رسانی به مردم و حل مسائل و مشکلات حوزه‌های مختلف شتاب بیشتری به خود بگیرد.

در این دیدار مدیر کل بیمه سلامت استان ضمن تشریح عملکرد اداره کل بیمه سلامت استان گفت:خدمت رسانی به مردم و بیمه شدگان و آحاد مردم یکی از وظایف اداره کل بیمه سلامت استان است .همچنین دکتر مجیدی اضافه کرد: ضریب پوشش بیمه سلامت در استان آذربایجان شرقی صددرصد است که می توانیم ادعا کنیم هیچ شخص بیمه نشده ایی در استان نداریم.

لازم به یادآوری است، اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی در بین 52 دستگاه اجرایی استان برای دومین سال متوالی در سیزدهمین جشنواره شهید رجایی استان عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخصهای اختصاصی و عمومی را به خود اختصاص داد.
کلمات کليدي
نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز, مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی, جشنواره شهید رجایی, دستگاه برتر شهید رجایی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر