پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان

اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان
1396/6/7 سه‌شنبه همزمان با پنجمین روز از هفته دولت صورت گرفت افتتاح سامانه شرکای کاری درآمد بیمه سلامت در اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان همزمان با چهارمین روز از هفته دولت وب سرویس سامانه شرکای کاری درآمد بیمه سلامت در اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان، همزمان با چهارمین روز از هفته دولت وب سرویس سامانه شرکای کاری درآمد بیمه سلامت در اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان با حضور مقامات استانی افتتاح و راه اندازی شد.

مدیر کل بیمه سلامت استان در آیین افتتاح وب سرویس سامانه شرکای کاری بیمه سلامت گفت: در این سامانه ارسال درآمد از طرف موسسات بیمه گذار به صورت اینترنتی خواهد بود که باعث تسهیل فرایندها می گردد و همچنین با اجرای این سامانه مغایرت آماری موسسات بیمه گذار به حداقل می رسد.

وی در ادامه مهمترین مزایای این سامانه را برای سازمان، کنترل های مبتنی بر تنظیمات در قراردادها در زمان پردازش اسناد شرکای کاری و جلوگیری از بروز خطا در اسناد ارسالی، تدوین سیاستگذاری به صورت متمرکز با قابلیت پیاده سازی آنی عنوان کرد.
مجیدی در پایان بازخوردهای مثبت این سامانه را در ایجاد بستر ساده و در دسترس برای شرکای کاری، کنترل بهینه ارائه خدمات و ارائه بازخورد به صورت آنی ذکر کرد.

گفتنی است این مراسم با حضوردکتر مجیدی مدیرکل بیمه سلامت استان، دکتر فتح زاده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیر کل استاندارد مهندس فرشی حق‌رو، دکتر جودی معاون بیمه خدمات سلامت استان و جمعی از مسئولین اداره کل بیمه سلامت برگزار شد.

کلمات کليدي
سامانه شرکای کاری, اداره کل بیمه سلامت استان, دکتر مجیدی, مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر