پرچم ایران
نقشه سایت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرین بروزرسانی:
شهرستان کلیبر

شهرستان کلیبر

شهرستان کلیبر

شهرستان کلیبر
1396/6/9 پنجشنبه در هفته دولت صورت گرفت شصت و هفتمین دفتر پیشخوان بیمه سلامت در کلیبر افتتاح شد. همزمان با هفتمین روز از هفته دولت دفتر پیشخوان بیمه سلامت در کلیبر آذربایجان شرقی افتتاح شد.

این مراسم که با حضور مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی، امام جمعه ،فرماندار و مسئولین شهرستان کلیبر برگزار شد ، تنها دفترپیشخوان شهرستان کلیبر است که خدمات تعویض وصدور دفترچه های بیمه شدگان بیمه سلامت را به صورت الکترونیکی انجام می دهد .

دکتر مجیدی در آیین افتتاح دفتر پیشخوان بیمه سلامت در کلیبر آذربایجان شرقی گفت :یکی از شعارهای دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بحث بیمه همگانی است که امروز شاهد بیش از 11میلیون بیمه شده به صورت رایگان و در قالب بیمه سلامت هستیم که در کل استان بیش از دو میلیون و 300 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت می باشد.

مدیرکل بیمه سلامت استان در این مراسم از طرح تحول سلامت به عنوان یکی از با ارزشترین طرح های دولت تدبیر و امید یاد کرد و گفت:انصافاً این طرح یکی از بزرگترین طرح های سلامت در طول تاریخ ایران بوده که به صورت رایگان خدمات بیمه ایی سلامت به مردم این مرز و بوم ارائه کرده است.

 لازم به یادآوری است جمعیت شهرستان کلیبر 51 هزار نفر که از این تعداد 47 هزار نفر یعنی در حدود 93درصد جمعیت شهرستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارد.

کلمات کليدي
افتتاح دفتر پیشخوان, شهرستان کلیبر, اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر